Вінниця
02.06.2023
22.03° C
Вгору

“Ніхто не збирається реорганізовувати Вінницьку районну лікарню”, – заступниця Моргунова

Пацієнти КНП “Вінницька центральна районна клінічна лікарня” зможуть надалі отримувати медичні послуги після того, як установу передадуть в комунальну власність Вінницької міської територіальної громади. Про це повідомила заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович.

За словами Галини Якубович, Вінницька ЦРКЛ буде передана Вінницькій ОТГ, як окрема юридична одиниця, а тому весь штат працівників та статус лікарні буде збережено. Крім цього, міська рада буде надавати лікарні всі ті гарантії, які сьогодні є у закладі охорони здоров’я міста.

“Майно, яке знаходиться на території ОТГ, має бути власністю цієї громади. Жодного працівника з Вінницької центральної районної клінічної лікарні не буде звільнено. Вони всі будуть отримувати заробітну плату з бюджету Вінницької ОТГ. Місто завжди готове спілкуватися з колективом районної лікарні. Але на жаль, поки такої можливості немає, тому що заклад не переданий. Хочу наголосити, що заклад буде прийнятий як окрема юридична одиниця, ніхто не збирається вчиняти незрозумілі дії чи його реорганізовувати. Все буде відповідно до чинного законодавства, яке вимагає бути правонаступником і міська рада ним буде”, – пояснила Галина Якубович.

Відомо, що медики, які працюють з ковідними хворими, отримують надбавки від міської ради. Таку ж виплату отримуватимуть медики районної лікарні, коли перейдуть на баланс міста.

“У рамках програми “Вінничани важливі” з міського бюджету лікарям доплачують щомісяця по 15 тис. грн, медсестрам – по 10 тис. грн, молодшим медсестрам – по 8 тис. грн. Працівники приймального відділення по 5 тис. грн,” – додає заступниця міського голови Галина Якубович.

Високі вінницькі стандарти гарантують оснащення усіх медичних закладів на найвищому рівні. Тож у нинішньої “районки” нарешті з’являться надії на технічне переоснащення, надійне забезпечення засобами індивідуального захисту та медикаментами. Це своєю чергою дозволить надавати допомогу хворим не лише міста, але й області на вищому рівні.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександра Шиша, кошти спрямовуються таким чином, щоб забезпечити захист медперсоналу, забезпечити ліками, киснем, обладнанням, налагодити доставку медперсоналу в заклад, модернізувати лікарняні заклади, провести капітальні ремонти, оснастити ліжками, постільною білизною, ковдрами та ін.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin