Вінниця
30.05.2023
18.87° C
Вгору

Завершується процес децентралізації: Вінницькою ЦРЛ управлятиме міська рада

Вінницьку Центральну Районну лікарню невдовзі передадуть на баланс Вінницької ОТГ. Відомо, що весь штат медпрацівників буде збережено, а пацієнти з інших ОТГ зможуть як раніше отримати медичні послуги.

Крім цього, Вінницька Центральна Районна Лікарня повністю зберігає свій статус. Зокрема, лікарі та медсестри стаціонарів, які працюють з пацієнтами, хворими на COVID-19, будуть отримувати щомісячні  муніципальні надбавки у розмірі від 8 тисяч до 15 тисяч гривень. Таке рішення ухвалили депутати міськради на позачерговій сесії 9 жовтня.

До того ж, заробітні плати (в залежності від пакету медичних послуг) будуть фінансуватися із держбюджету. А місцеве самоврядування відповідатиме за утримання, комунальні послуги, ліки, що передбачені протоколом ковідних хворих та інші поточні видатки. Відомо, що картки пацієнта залишаться, міська рада додасть лише електронний облік.

Зазначимо, що процес передачі відбувається в рамках реформи децентралізації, де районні ради мають здійснити передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст у власність територіальних громад.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin