Вінниця
30.05.2023
18.87° C
Вгору

У Вінниці з’явилася літературна премія видатного письменника Миколи Рябого

У Вінниці оголосили про заснування нової Всеукраїнської літературної премії. Приурочать її пам’яті видатного письменника Миколи Рябого. Про це у Facebook повідомив голова Вінницького обласного відділення Національної спілки письменників України Вадим Вітковський.

За його словами, премію імені Миколи Рябого засновують Вінницьке ОВ НСПУ разом із комунальною установою “Видавничий Дім “Моя Вінниччина” та родиною письменника.

Присуджуватимуть її за кращий літературний твір історичної тематики (поема, оповідання, повість, роман, п’єса) видані, опубліковані чи поставлені на сцені впродовж року.

“Лауреатові вручатимуть грошову премію, диплом установленого зразка щороку до 7 грудня – дня народження видатного українського письменника і патріота, світлої пам’яті Миколи Рябого. Твори надсилати до 1 листопада кожного року, на адресу Вінницької обласної організації НСПУ (м. Вінниця, вул. Соборна, 72, о. 315), чи на Третє відділення Нової Пошти у м. Вінниці, Вітковському Вадиму Миколайовичу. Писати також: [email protected]”, – зазначає В.Вітковський.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin