Вінниця
09.06.2023
14.16° C
Вгору

“Українська Стратегія Гройсмана” зробила офіційну заяву щодо підвищених тарифів

Партія “Українська Стратегія Гройсмана” зробила офіційну заяву щодо підвищення владою тарифів для населення. Своє звернення до Кабінетів Міністрів України розмістили на офіційній сторінці в Фейсбуці.

“Початок 2021 року розпочався для жителів Вінниччини з неприємного «сюрпризу» від київської влади – з 1 січня для населення подорожчали вартість природного газу, його розподілу та транспортування, що потягне за собою підвищення цін на теплову енергію. Окрім того, ціна на природній газ для населення Вінницької області в січні 2021 року становитиме 9,89573 грн за кубометр, що є одним із найвищих тарифів на газ в Україні. Така ситуація – неприпустима, адже платоспроможність населення значно знизилась, відповідно, підвищення тарифів на комунальні послуги призведе до зростання заборгованості в проплатах за комунальні послуги. Політика Уряду та НКРЕКП, спрямована на постійне підвищення тарифів в умовах тривалого карантину, економічного спаду та зниження доходів населення, не витримує жодної критики!”, – йдеться у повідомленні партії.

Партія «Українська Стратегія Гройсмана» висловлює своє обурення таким різким та економічно необгрунтованим підвищенням цін на енергоносії. Наразі рішення Уряду та НКРЕКП збільшують фінансовий тягар для населення, є несправедливими, непрофесійними та невчасними. Ціни на енергоносії мають бути не вищими за рівень 2020 року.

“Українська Стратегія Гройсмана” вимагає від Кабінету Міністрів України вжити невідкладних заходів щодо справедливого зниження цін на газ, адже Нафтогаз придбав його значно дешевше ніж продає людям. А також відновити масштабну програму субсидій для родин, які потребують соціальної підтримки.

22

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin