Вінниця
02.06.2023
15.09° C
Вгору

Багатодітний батько облаштував у вінницькій маршрутці «Різдвяну резиденцію добра на колесах»

Багатодітний батько В’ячеслав Бровко облаштував у своєму мікроавтобусі справжню «Різдвяну резиденцію добра на колесах». Салон прикрасив новорічною ілюмінацією. А кожну дитину-пасажира пригощає цукерками. Себе називає помічником Святого Миколая. Адже святковий настрій дарує клієнтам від дня вшанування цього Святого. І завершить тільки після Водохреща. Про це пише Вінниця.info.

В’ячеслав працює на маршруті №8-Б, який рухається від мікрорайону П’ятничани до вулиці Чумацька.

«На маршруті я працюю приблизно років 14. Останні десять прикрашаю салон у новорічно-різдвяному стилі. Все починалось з маленької ялинки, яку встановив на панелі перед лобовим склом. Ось вона», – показує прикрашену ялинку.

«А потім почав докуповувати гірлянди, ілюмінацію. Людям подобається. І я радий, що люди раді. А от перед Днем Миколая моя дружина Зінаїда каже: «А чому б тобі ще дітей не пригощати цукерками?». Подумав, що це гарна ідея. Ми пішли до магазину з дружиною. Й купили різних. Як заходить дитя, пригощаю. Малі щасливі, батьки теж. Дякують за новорічну атмосферу. Кажуть, що діти із таким задоволенням раніше не їздили до дитсадочка», – посміхається В’ячеслав.

Розповідає, що цукерки купує щодня. Від 19 грудня роздав не менше півтисячі штук.

«Це класно, мені подобається. Щоб в кожній маршрутці б таке було», – зауважує юний пасажир Михайло Стовбун.

Дорослі ж кажуть, водій привчає дітей до людяності, щирості та добра.

«У нас всі водії хороші, але В’ячеслав Олексійович дуже любить дітей. Смаколики роздає. Я знаю, що у нього багато дітей. Напевно, це і надихнуло робити щастя для чужих. А це не кожен зможе. Ми йому дуже вдячні за таке виховання наших дітей», – розповідає Валентина Мельничук.

Таке натхнення розділяють не всі його колеги по маршруту.

«Я не люблю цього. Мені це не подобається. Це ж робота, а не офіс чи квартира. Це робоче місце. Прикраси захаращують оглядність на дорозі. А чи видавав би я цукерки? Не знаю. Подумаю про це на наступний рік. Якщо буду працювати», – каже водій маршрутки Андрій Січкуріст.

Як з’ясувалося, у В’ячеслава та його дружини четверо дітей. Двоє з них сироти, яких родина взяла під опіку.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin