Вінниця
30.05.2023
19.98° C
Вгору

Спорткомплекс на Янгеля на 60% реконструйований

Роботи щодо відновлення спортивного комплексу, який розташований по вулиці Янгеля, вже виконані на понад 60%. Наразі завершено утеплення будівлі та тривають внутрішні роботи. 

Як повідомляють на Facebook-сторінці міського голови Сергія Моргунова, наприкінці минулого року виділили додатковий ресурс, аби забезпечити спорткомплекс опаленням. До будівлі підвели мережі, влаштували тепловий пункт та налагоджують систему опалення. Фасад вже майже повністю практично утеплений. Також змонтовані скляні вітражі. Будівельники ще продовжують внутрішні оздоблювальні роботи.

– Реконструкція комплексу – один зі стратегічних міських проектів. Це буде краща спортивна арена в місті, адже головною особливістю СК буде 25-метровий басейн на 6 доріжок. Чашу басейну відремонтували та підсилили. Згодом відновлять дві вишки для стрибків – єдині у Вінниці. Окрім плавання, тут будуть культивувати волейбол, баскетбол, міні-футбол, гандбол тощо. В універсальному залі для ігрових видів спорту площею 730 квадратних метрів вже постелили спеціальний паркет, – йдеться у дописі.

Додають, що роботи виконані на понад 60%, але у зв’язку з пандемією коронавірусу дещо уповільнились темпи робіт на багатьох великих об’єктах.

– Ми розраховуємо, що маючи співфінансування з державного бюджету, цього року нарешті завершимо масштабну реконструкцію. Вінниця матиме потужну базу для комфортних тренувань і проведення турнірів всеукраїнського рівня. Тут будуть виховуватись майбутні покоління чемпіонів.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin