У центрі Вінниці встановили нову автобусну зупинку
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/photo_2020-12-24_15-05-32.jpg)
Вчора у Вінниці почали встановлювати нову зупинку навпроти міської ради. Сьогодні автобусною зупинкою користуються пасажири.
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/xf70b0433.jpg.pagespeed.ic_.bwnxwbaejs-400x267-1.jpg)
Біля встановленої зупинки зупинятиметься громадський транспорт за маршрутами 7 та 21. Для зупинки ще планують встановити фундамент, а також огорожу-турнікети.
Варто зазначити, що згідно із затвердженою схемою розміщення інформаційних табло на зупинках громадського транспорту, на території міської ОТГ їх буде ще 44.
Коментарі у Facebook