У мікрорайоні Пирогово збудували поле для міні-футболу
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/132189856_1824017887749299_8917002548676832307_o.jpg)
У Вінниці побудували нове поле для міні-футболу у мікрорайоні Пирогове. Цей проєкт став одним з цьогорічних переможців міського конкурсу «Бюджет громадських ініціатив».
“Майданчик має стандартні для міні-футболу розміри – 45х25 м. Постелене штучне покриття європейського виробника, висота ворсу трави – 4 см. Щоб бігати з м’ячем можна було і ввечері – по периметру встановили опори з 8 LED-світильниками. На перспективу – вже у наступному році продовжимо облаштування цієї зони. Додатково ще будуть глядацькі трибуни на 72 місця, бігові доріжки та відеонагляд”, – написав на своїй сторінці мер міста Сергій Моргунов.
До речі, половина з великих проектів конкурсу у цьому році стосуються розвитку спорту.
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/132430866_1824038167747271_7432096651515341828_o-1024x767.jpg)
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/132591595_1824018067749281_7852469876408703754_o-1024x768.jpg)
Коментарі у Facebook