Вінниця
02.06.2023
15.09° C
Вгору

Вінницькі дітлахи отримають новорічні подарунки від міської ради

Вінницька малеча отримає солодкі новорічні подарунки. Помічники Святого Миколая передадуть солодощі у дитячі садки, школи та інші навчально-виховні установи для хлопчиків та дівчаток.

Кілька років поспіль напередодні новорічних свят маленьких вінничан у школах та садках вітають солодощами.  Ці подарунки до Нового року отримують усі діти молодшого шкільного віку (1-4 класи), вихованці дитячих садочків, малюки, які знаходяться на обліку в лікувальних закладах, а також – діти-сироти,  позбавлені батьківського піклування, діти, які опинились у складних життєвих обставинах, вихованці соціальних закладів, реабілітаційних центрів тощо.

«Цього року солодкі подарунки отримає 51 200 дітей. Помічники Святого Миколая  у садочках і школах передадуть солодощі діткам. 9698 подарунків призначено дітям, які стоять на обліку в лікувальних закладах та не відвідують заклади дошкільної та загальної середньої освіти. Також солодощі отримають діти, які мешкають на приєднаних територіях», – зазначила директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin