Вінниця
02.06.2023
15.09° C
Вгору

Вінницька міська рада оприлюднила програму святкування різдвяних свят

У центрі міста цьогоріч вінничан та гостей міста зустрічатимуть казкові герої з відомих мультфільмів. Їх розташують на майдані Незалежності та площі Ліверпуль. А 6 січня на Європейській площі буде облаштовано етнолокацію «Різдвяний дідух».

Вінницька міська рада просить вінничан дотримуватися карантинних норм та соціальної дистанції під час відвідування різдвяних локацій. 

Також у Вінниці проходитиме чимало онлайн заходів – з 18 грудня по 14 січня відбудеться Новорічно-різдвяний марафон заходів в соціальних мережах та на вебресурсах закладів культури міста. 

 «Цього року, сподіваємось, всі з розумінням поставляться до ситуації, коли ми змушені тимчасово відмовитися від святкувань на вулиці та проведення масштабного новорічного марафону «open air». Адже нові умови вимагають від кожного з нас максимальної відповідальності та свідомості. Але святкування, подарунки та новорічний настрій ніхто не відміняв! Тому ми підготували для вінничан візуальні проєкти, що стануть справжнім подарунком для дітей та малечі, додадуть святковий настрій для усієї сім’ї», – розповів директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Пізніше буде опублікована детальніша інформація про новорічно-різдвяні заходи, а щотижня будуть розміщуватись афіші, де кожен зможе знайти для себе щось цікаве. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin