Вінниця
02.06.2023
15.09° C
Вгору

У центрі Вінниці може з’явитися новий мікрорайон. Тривають громадські слухання

Новий мікрорайон можуть розмістити на території колишнього цегельного заводу «Керамік». 11 грудня на сайті Вінницької міської ради з’явилося оголошення про попередню реєстрацію на громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Магістратською, Петрусенко, Пестеля, Івана Богуна та Б. Лукяновського». Реєстрація триватиме до 21 грудня.

Територія забудови – 38,23 га. З них під багатоквартирну забудову – 7,5 га, малоповерхову забудову 8, 9 га. Реалізація проекту розрахована на 3 – 7 років.

Проектним планом передбачено будівництво восьми багатоповерхівок висотністю 5-7 поверхів та три 6-поверхові будинки. Також в проекті є:

школа на 33 класи

стадіон

громадський центр з підземним паркінгом

два підземних паркінги на 50 та 190 місць

два дитсадки на 190 місць

автомийка

«З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/ch14Gg електронною поштою: [email protected] із зазначенням та за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 21 грудня 2020 року).

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково», – зазначено в оголошенні.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin