Вінниця
02.06.2023
15.09° C
Вгору

“Вінниця – місто послідовників М.І. Пирогова” – у місті презентували нову книгу

Сьогодні у Вінниці презентували книгу, яка стала одним з проектів-переможців конкурсу “Бюджет громадських ініціатив” – «Вінниця – місто послідовників М.І. Пирогова». У ній розповідається про історію вінницької медицини: від часів видатного хірурга – і до сучасності. 

“Така назва книги і те, що Пирогов мешкав саме тут, здійснював медичну практику – це родзинка нашої історії та гордість на весь світ. Ми вболіваємо за те, щоб наше місто було кращим у різних напрямках, і за це зокрема хочу подякувати нашому медичному університету, – сказав під час презентації міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Книгу надрукували у видавництві “Нова книга” накладом у 500 примірників, а сама вона має 440 сторінок. Надрукована вочевидь на дорогому папері, вона містить не лише історію розвитку медицини на Поділлі, біографії видатних лікарів, які працювали тут, але й понад 250 світлин. Деякі з них публікуються вперше.

Творці та упорядники книги – зокрема Ольга Юрчишина та Неліна Кравчук – запевняють, що книга буде цікавою не лише для дослідників медичної галузі, але й всім, хто цікавиться історією Вінниччини загалом. Адже під час роботи над виданням, її авторам довелося тривалий час співпрацювати зокрема й зі столичними бібліотеками та архівами.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin