Вінниця
21.06.2024
24° C
Вгору

В рамках програми “Вінничани важливі” за п’ять місяців з бюджету Вінницької міської територіальної громади виплачено 17,6 млн грн

В рамках антикризової програми «Вінничани важливі», яку було розроблено в зв’язку із пандемією коронавірусу, надаються пільги та щомісячні матеріальні допомоги окремим верствам вінничан. Про це повідомляється на сайті ВМР. Зокрема додаткову грошову підтримку отримують мешканці, в яких розмір пенсій чи окремих державних допомог  менше 2000 гривень.

З вересня додаткову матеріальну підтримку в розмірі 1000 грн почали щомісячно отримувати члени сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які брали участь в проведенні АТО/ООС. Також фінансову допомогу отримують вінничани, які опинилися в складних життєвих обставинах. З липня, в рамках антикризової Програми «Вінничани важливі»,  щомісяця понад 10 000 мешканців отримують муніципальну доплату. Її муніципалітет виплачує пенсіонерам і людям з інвалідністю, хто має меншу ніж 2000 грн державної допомоги. Середній розмір виплат – 360 гривень. За п’ять місяців з бюджету Вінницької міської територіальної громади виплачено 17,6  млн грн.


«Хочу зазначити, що в зв’язку з приєднанням до Вінницької міської територіальної громади семи населених пунктів  Вінницького району, громадяни, які проживають  в селах Вінницькі Хутори, Писарівка, Щітки, Гаришівка, Статниця, В. Крушлинці, М.Крушлинці та отримують пенсійні виплати чи державну допомогу по інвалідності, з січня будуть мати право на отримання муніципальної доплати. На її виплату в першому кварталі 2021 року передбачено 12 млн грн для 12 000 громадян. Зауважу, що Вінниця є єдиним містом України, де за рахунок коштів бюджету надається щомісячна матеріальна підтримка такій великій кількості громадян з низьким рівнем доходу», – сказала директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова. 

З вересня, щомісячно, отримують матеріальну підтримку в розмірі 1000 грн і члени сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які брали участь в проведенні АТО/ООС. Щомісячно за три місяці її отримали 128 членів сімей загиблих (померлих). З бюджету міської громади на ці потреби спрямовано 374 тис. грн.  Виплату планують подовжити і наступного року та розширити дію програми на мешканців приєднаних територій. 
Також в період карантинних заходів продовжується надання  матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету міської громади вінничанам, які опинилися в складних життєвих обставинах. В бюджеті на ці потреби передбачено 13,0 млн грн. За 11 місяців цього року виплачено допомогу 3584 вінничанам на загальну суму 10,4 млн грн. Середній розмір наданої допомоги – 2 905,72 грн. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin