Вінниця
30.05.2023
18.87° C
Вгору

Вінницька команда серед чотирьох кращих, які виборюють Кубок Героїв АТО

На НТБ «Динамо» (Київ) у Кончі-Заспі продовжують змагатися за Кубок Героїв АТО найкращі команди сектору безпеки ветеранів АТО/ООС, повідомляє Укрінформ. Після чвертьфіналів визначилась четвірка кращих команд фінальної частини 6-го сезону Чемпіонату України на Кубок Героїв АТО сезону 2020 року, у т.ч. ФК Ягуар НГУ з Калинівки (переможець дивізіону Центр 2020).

Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО – це не просто футбольні змагання, а наймасштабніша в Україні програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій, яка проходить із 2015 року.

Учасники розповідають, що основна їхня мотивація – не перемога. Це вже стало своєрідною традицією, форматом згуртування ветеранів, залучення їх до футбольних змагань, промоцією цього виду спорту і здорового способу життя, вшануванням героїв АТО та вдосконалення військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

Організатором та засновником цих змагань, як і чемпіонату України серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО та змагань на Кубок Об’єднаних Сил, уже традиційно виступила Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!».

Фінальний поєдинок за головний трофей чемпіонату відбудеться на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського до Дня Захисника України 14 жовтня.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin