Вінниця
27.05.2024
12.35° C
Вгору

У вихідні у Вінниці пройдуть «Джазові сніданки». Встигніть зареєструватися

Не лише дізнатися практичні рецепти успіху всесвітньовідомих джазменів, а й отримати унікальну нагоду – помузикувати із ними онлайн, у вихідні зможуть всі вінничани на унікальних «Джазових сніданках».

Цей інноваційний культурно-освітній проєкт креативних музичних коворкінг-зустрічей вже третій рік поспіль проходить у рамках міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST. А оскільки цьогорічний Вінницький джазовий фестиваль, зважаючи на ситуацію з COVID-2019 у Вінниці, проходить онлайн, «Джазові сніданки» також будуть онлайнові. У суботу й неділю триватимуть з 9:30 до 13:00.

– Ми будемо використовувати ZOOM –платформу, адже маємо великий досвід впровадження навчальних проектів Міністерства культури та інформаційної політики, тому що наразі повністю змінили формат багатьох наших заходів, які відбуваються під егідою міністерства. Тож на «Джазових сніданках» використаємо досвід наших спеціалістів, які працюють саме у цих проектах та забезпечують технічну складову, – зазначає продюсер VINNYTSIA JAZZFEST, заслужена артистка України Ірина Френкель.

Для того, щоб взяти участь у «Джазових сніданках-2020», потрібно лише заповнити google-форму на сайті й отримати підтвердження реєстрації та посилання на ZOOM-сніданки.

– Щоб було максимально живе спілкування, а саме це завжди найбільше вражало усіх на «Джазових сніданках», у анкеті є окремі пункти, де глядачі можуть адресувати запитання будь-кому з артистів та навіть вказати своє бажання помузикувати із ними онлайн, – звертає увагу Ірина Френкель.

Зірковими учасниками «Джазових сніданків-2020» будуть всесвітньовідомі джазові артисти з Польщі, Швейцарії, США та України.

У суботу, 26 вересня, з 9:30 до 13:00 свої фірмові секрети успіху та майстерності імпровізації відкриють:
– Ігор Закус (Україна, бас-гітара) – видатна постать українського джазу, найкращий бас-гітарист України, композитор, викладач, продюсер, учасник багатьох українських та європейських проектів.

– Рей Браун-молодший (США, вокал) – легендарний американський джазовий і блюзовий співак, син «королеви джазу» Елли Фіцджеральд і одного з найвидатніших контрабасистів світу Рея Брауна.

– Олексій Петухов (Одеса) – знаменитий український піаніст, один із лідерів джазового співтовариства Одеси, талановитий аранжувальник, композитор, продюсер і справжній романтик сучасного джазового фортепіано.

У неділю, 27 вересня, з 9:30 до 13:00 вражаючі історії розкажуть:
– Артур Дуткевич (Польща) – музикант-легенда, один із найкращих джазових піаністів і композиторів Польщі.

-Лоран Ніку (Швейцарія) – неординарний піаніст-віртуоз, імпровізатор і композитор зі Швейцарії.

-Учасники вокального бенду ManSound (Україна) – майстри а капела зі світовою славою, які з гастролями побували у десятках країн на трьох континентах та взяли участь у більше, ніж 70 фестивалях світу, від Аляски до Гонконгу, а кожний із десяти альбомів групи номінувався на Contemporary A cappella Recording Awards («акапельний Оскар»).

– Усі, хто був на минулорічних «Джазових сніданках», підтвердять, що це настільки особливий проект, після якого відчуваєш себе геть іншим. Це така потужна концентрація творчої енергії, яка надихає та об’єднує усіх, – зазначає Ірина Френкель. – Під час «Джазових сніданків» ми вперше у Вінниці показали, як насправді навчаються музиці, творчості й мистецтву у Європі. Не у чотирьох стінах за застарілими підручниками, а на практиці. У абсолютній атмосфері свободи і безмежного натхнення! Де музиканти-початківці спокійно грають та спілкуються зі знаменитостями. Тож скоріше реєструйтеся на «Джазові сніданки-2020» на сайті http://snidanky.jazz.vn.ua.

Що ж до концертів ХХVІ міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST нагадуємо:
-прямі трансляції виступів світових зірок джазу будуть показані на телеканалі «ВІТА»: у п’ятницю – о 20.00, у суботу й неділю – о 18.00 і 20.00;
-якісні відеозаписи концертів фестивалю будуть доступні на офіційному Youtube-каналі VINNYTSIA JAZZFEST з 26 вересня. Підписуйтесь, щоб не забути.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin