Вінниця
23.06.2024
26.83° C
Вгору

У вінницькій філармонії розпочався 84-й концертний сезон

У Міжнародний день музики, 1 жовтня, вінницька обласна філармонія ім. Леонтовича відзначила початок 84-го концертного сезону. Святкове відкриття відбулося у театрі ім. Садовського і розпочалося з програми Симфонічного оркестру “Міфи та реальність”.

– Спочатку ми хотіли зробити концерт “Міфи та реальність” 26 вересня на вулиці, оскільки це останній концерт із циклу “Симфонічний презентує”, і абонементи на нього люди купували ще у минулому сезоні. Але ми не були впевненими щодо погоди у цей день, тому вирішили звернутися до колег з театру, вони пішли нам на зустріч і зробили такий подарунок до Міжнародного дня музики. Завдяки друзям-театралам ми змогли масштабно завершити 83-й і відкрити 84-й концертний сезон, – розповіла художня керівниця філармонії Леся Смішко.

Крім того, за її словами, вінницький театр Садовського поки єдине місце, де можна зручно розмістити багато гостей і весь склад симфонічного оркестру.

-На жаль, поки діють карантинні обмеження ми не можемо на нашій сцені посадити всіх музикантів. Не виключено, що це був єдиний у цьому календарному році вихід симфонічного оркестру у повному складі, – зазначила художня керівниця.

Організатори трохи змінили програму концерту “Міфи та реальність” і зробили її легшою для сприйняття та обрали відомі оперні хіти, які входять до репертуару всесвітньо відомих виконавців.

– Ми вирішили зробити програму більш популярною, додали вокалістів, серед яких заслужена артистка України Наталія Лановенко, Володимир Полторацький, Йосип Машталяр і Герард Карпенко, – Леся Смішко додала, що до участі в концерті також вирішили залучити молоде покоління. – Юною гостею стала вінничанка, студентка ІІ-го курсу Національної музичної академії України ім. П. Чайковського Олена Гернега.

Оркестр вінницької філармонії отримав привітання від представників управління культури і мистецтв Вінницької ОДА і грошовий сертифікат на придбання освітлення для нотних пюпітрів.Також від мера міста Сергія Могунова передали музикантам відзнаки і грошові премії для двох цьогорічних ювілярів. А серед глядачів відбувся традиційний розграш подарунку від партнера вечора.

Завершився концерт гучними оплесками та криками “Браво!”

– Задоволення від концерту отримали як глядачі, так і всі музиканти. Сподіваємось, що наступні концерти з нового сезону проходитимуть з таким самим наповненням і у такому ж гарному настрої, – поділилась бажаннями Леся Смішко.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin