Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2020/11/123-5.jpg)
Зловмисники телефонували обраним жертвам та представлялися співробітниками банку. Шахраї повідомляли потерпілим неправдиву інформацію про здійснення несанкціонованих операцій з їхніми банківськими платіжними картками та просили назвати персональні дані. Отримавши доступ до банківських рахунків – шахраї привласнювали кошти громадян.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/1-21.jpg)
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/1-21.jpg)
Поліцейські встановили, що до складу злочинної групи входило п’ятеро осіб, троє з яких наразі відбувають покарання в місцях позбавлення волі.
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/2-22.jpg)
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/2-22.jpg)
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/2-22.jpg)
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/2-22.jpg)
«Зловмисники телефонували обраним жертвам та представлялися працівниками банку. Вони повідомляли громадянам про блокування карти, а для відновлення її роботи – просили назвати усі персональні дані. Отримавши доступ до банківських рахунків – затримані спустошували їх. За попередніми підрахунками, потерпілим завдано збитків на понад мільйон гривень. Коло ошуканих осіб наразі встановлюється», – повідомили в поліції.
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/4-17.jpg)
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/4-17.jpg)
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/4-17.jpg)
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/4-17.jpg)
Силовики провели сім обшуків за місцями проживання фігурантів кримінального провадження, а також у приміщенні однієї із виправних колоній Вінницької області, де відбувають покарання зловмисники. Вилучили банківські картки, мобільні телефони, SIM-карти та грошові кошти. Крім того, вилучено наркотичні засоби та пристрої для вживання наркотиків.
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/3-17.jpg)
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/3-17.jpg)
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/3-17.jpg)
![Затримали псевдобанкірів, які «чистили» банківські рахунки вінничан](/wp-content/uploads/2020/10/3-17.jpg)
Триває слідство.