Вінниця
21.07.2024
25.16° C
Вгору

Сьогодні Вінниця проводжає у вічність Захисника України Сергія Снітковського

Сергій Снітковський долучився до Збройних Сил України минулого року і служив у складі 82-ї окремої десантно-штурмової бригади. Виконував важливі військові завдання на Запорізькому напрямку, а останні місяці захищав рідну землю поблизу міста Вовчанськ Чугуївського району Харківської області. Сергій був водієм бойової машини та механіком, і, хоча його “Страйкер” був підбитий ворогом, він вважав себе щасливчиком, адже відбувся лише легкою контузією. Однак наслідки бойових дій далися взнаки пізніше, і його серце зупинилося 4 липня під час короткої відпустки у рідному місті. Йому було лише 37 років

Вінничанин Сергій Снітковський народився 23 листопада 1986 року. Після закінчення 32-ї загальноосвітньої середньої школи відразу пішов працювати, позаяк його допомоги потребувала важкохвора мати.

«Ненька занедужала, коли Сергієві ледь виповнилося сім, тож хлопчик швидко подорослішав. Робив усе, що потрібно. Був надзвичайно відповідальним. Останні кілька років життя матері практично не відходив від її ліжка. Про створення власної сім’ї й годі було мріяти. Всю невитрачену любов Сергій віддавав своєму племінникові, якого навчав грати у футбол, їздити на велосипеді, плавати… Був гарним братом та справжнім другом», – розповіла тітка Небесного Воїна Ольга.

Церемонія прощання із Сергієм Снітковським розпочнеться о 10:00 год у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Чин поховання воїна відбудеться об 11:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin