Вінниця
19.07.2024
26.88° C
Вгору

Укренерго скасувало анонсовані дні без відключень: яка причина?

В Україні, у вівторок, 9 липня, графіки відключень світла діятимуть протягом всієї доби. Виміри фактичного споживання електроенергії у липні не проводитимуться.

Про це повідомляє “Укренерго”.

“З 9 по 24 липня НЕК “Укренерго” не буде проводити вимірювання фактичного рівня споживання у кожній області. Завтра, 9 липня, обмеження діятимуть протягом доби для всіх регіонів України”, – йдеться в повідомленні.

За прогнозом “Укренерго”, з 05:00 до 14:00 – обленерго застосовуватимуть дві черги графіків відключень, з 16:00 до 22:00 – чотири черги графіків відключень, в інші години – три черги.

Як зазначили в компанії, причина скасування днів без відключень світла по областях – значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку.

“У відповідь на численні звернення обленерго, “Укренерго” скасовує проведення вимірів у вказаний період. В таких умовах обленерго не зможуть дотримуватися принципу рівномірності обмеження споживання під час проведення вимірів в конкретному регіоні”, – пояснили в “Укренерго”.

У компанії додали, що режимні виміри в літній період будуть проведені пізніше, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря.

Проведення вимірів необхідне для того, щоб більш рівномірно та точно забезпечити розподіл наявної в системі потужності між регіонами.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin