Вінниця
19.07.2024
28.12° C
Вгору

Службовий пес став почесним свідком на весіллі прикордонника з Вінниччини

За рік до повномасштабного вторгнення вінничанин Валентин вирішив долучитися до лав прикордонників.Там він став кінологом, а його вірним помічником – бельгійська вівчарка. Цю неймовірну історію розповіли у Могилів-Подільському прикордонному загоні. 

Чотирилапий Потап відразу став для Валентина більше, ніж просто службовим собакою. Їхня співпраця перетворилася на справжню дружбу. Разом вони патрулюють кордон.

Вівчарка стала частиною життя прикордонника. Під час однієї з прогулянок із собакою, Валентин познайомився з майбутньою дружиною Ілоною Потап, зі своїм невичерпним інстинктом, одразу відчув, що дівчина — це та людина з якою його господар буде щасливий, тому схвально завиляв хвостом, коли побачив їх разом.

Повномасштабне вторгнення не стало на заваді почуттям. Коли закохані вирішили одружитися, Потап став почесним свідком на їхньому весіллі.

Згодом Валентин поїхав боронити Батьківщину на Запорізький напрямок. А Потап залишився за «старшого» в сім’ї, адже подружжя очікувало поповнення.

«Він дуже сумував за мною, це вперше коли ми надовго розлучилися. По можливості я інколи спілкувався з дружиною по відео зв’язку і Потап завжди був поруч. Ілона розповідала, що коли я довгий час не виходив на зв’язок, то він дуже нервував, та навіть відмовлявся від їжі», – говорить чоловік.

Нещодавно у родині з’явився малюк — син Тимофій, а Валентин повернувся на службу у Могилів-Подільський загін. Тепер у Потапа стало ще більше обов’язків. Крім несення служби, чотирилапий друг прикордонника береже сон немовляти.

Служба прикордонника вимагає мужності та витримки, але Валентин знає, що завжди поруч родина і вірний друг. Вони — його натхнення і підтримка.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin