Вінниця
21.07.2024
20.82° C
Вгору

Що робити, якщо обстріл застав в авто: інструкція від ДСНС

З початком повномасштабного вторгнення РФ в Україні практично не залишилося безпечних місць. Росіяни цинічно обстрілюють цивільну інфраструктуру по всій країні, жертвами чого регулярно стають звичайні люди, зокрема водії та пасажири транспортних засобів, які опинилися в авто під час обстрілу. Фахівці Державної служби надзвичайних ситуацій (ДСНС) опублікували на своїх ресурсах інструкцію, як діяти в таких ситуаціях.

Зокрема, зазначається, що в разі початку обстрілу під час руху в автомобілі необхідно відкинути паніку та спокійно зупинити авто. Після цього слід негайно, але організовано вийти з транспортного засобу та сховатися в найближчому заглибленні, через брак такого потрібно просто лягти на землю, схрестивши ноги та прикривши голову руками. Також не зайвим буде заплющити очі й широко відкрити рот, щоб уберегти барабанні перетинки від пошкодження під час вибуху.

Рятувальники попереджають про небезпеку виїзду на узбіччя під час обстрілу. Там можуть уже ховатися вибухонебезпечні предмети.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin