Вінниця
19.07.2024
28.99° C
Вгору

Вінницька громада проводжає у вічність оборонця України Олександра Денисова

08 липня 2024, 08:36

Олександр Денисов

Сьогодні, 8 липня, Вінницька громада прощається з Олександром Денисовим – Захисником, який боронив Україну з самого початку повномасштабного вторгнення. Свою останню битву він прийняв під селищем Першотравневе Харківської області. Олександру навіки лишилося 36 років…

Олександр Михайлович народився 21 червня 1988 року у місті Вінниця. Навчався у школі №19, згодом вступив до інституту. Проте навчальний заклад покинув, пішовши на строкову службу. Тоді Олександру було 18 років.

Після повернення з армії служив у лавах ДСНС рятувальником. Рятувати життя українців, проте вже від російської навали, продовжив у лавах ЗСУ.

«На службу брат пішов на початку березня 2022 року. Це було його свідоме рішення. Прагнув захищати Україну від ворогів. Боліла його душа за долю батьківщини», – згадує сестра.

Олександр Денисов служив у Третій окремій танковій Залізній бригаді. У 2022 році брав участь у боях на Київщині. Згодом – служив у Харківський області.

Пройшов навчання на військового медика, також ходив у бойові виходи. Під час повернення з позиції Олександр загинув. Це сталося 1 липня 2024 року поблизу селища Першотравневе Ізюмського району Харківської області.

На повернення Олександра чекали дружина, мати, сестра. Без тата залишилась 14-річна донька.

Прощання з воїном відбудеться сьогодні об 11:00 за адресою 1-й провулок Замковий, 11/2. Відспівають героя о 12:00 у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору. О 13:00 Захисника поховають на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Вічна пам’ять полеглим воїнам! Співчуття рідним…

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin