Вінниця
24.07.2024
25.04° C
Вгору

Привітання з Всесвітнім днем кардіолога 2024: проза, вірші та листівки українською

6 липня – Всесвітній день кардіолога. Це важливе професійне свято, а тому варто не забути подарувати теплі слова тим, хто лікує людські серця. Публікуємо привітання, щоб Ви змогли висловити вдячність кардіологам.

Кардіологи, вас вітаємо ми сьогодні,
Веселіться з нами, лікарі!
«З днем ​​кардіолога!» – кричимо ми всією юрбою,
«З днем кардіолога! Віват! Ура! »

Прийміть вдячність ви серцеву від нас
За наші добрі, здорові серця.
Ми в вашу честь наллємо холодний квас
І вип’ємо кухоль прямо зрання..

Серцевий ритм у нас тепер в порядку,
Адже ви завжди на варті серця нашого.
Бажаємо життя вам веселого, солодкого,
Щоб про роботу вас ніхто не питав.

***

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​кардіолога! Бажаю, щоб ваші надії та мрії збувалися. Щоб радість від заняття улюбленою справою приносила натхнення та стимул. Щоб кожен робочий день був кроком у бік професійного зростання та розвитку. Будьте щасливі, здорові та успішні!

***

Вітаю зі святом усіх кардіологів. Бажаю вам, щоб ваш білий халат та запах ліків відлякував усі хвороби не лише від вас, а й від усіх ваших рідних та близьких. Будьте завжди здорові, радійте життю, і нехай приводів для радості буде безліч. Даруйте людям здорове серце, і нехай ваша доброта повертається до вас бурхливим потоком подяки. Успіхів у всьому, благополуччя у житті та довгих, довгих років професійної діяльності.

***

Сьогодні, в день професійного свята від щирого серця бажаємо, всім, хто пов’язав своє життя з кардіологією успіхів у їхній нелегкій праці, довгих років життя та сімейного благополуччя! Нехай ваше серце буде здоровим та щасливим!

***

День кардіолога-картинки / УНІАН

З Днем кардіолога! Бажаю, щоб кардіограма і ритм твого серця завжди був рівним, чітким і здоровим. Нехай вдячних і здорових пацієнтів стає більше, щасливі дні не закінчуються, достаток буде у всьому і кожен день буде сприятливим!

***

День кардіолога 2023 / листівки УНІАН

Дозвольте сердечно подякувати Вам за самовідданість і відданість справі, за те, що Ви щодня вкладаєте в свою працю не тільки знання і досвід, а й душу, співпереживання і людяність. Нехай Ваші професійні навички збережуться і збільшаться, і завдяки Вашій праці ще багато людей знайдуть здоров’я!

***

З Днем кардіолога! Бажаю не тільки піклуватися про здоров’я оточуючих, а й берегти своє. Нехай життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у Вашій справі і гарного настрою!

***

День кардіолога - картинки / УНІАН

Вітаю з Днем кардіолога! Бажаю, щоб Ваші надії і мрії збувалися. Щоб радість від заняття улюбленою справою приносила натхнення і стимул. Щоб кожен робочий день був кроком у бік професійного зростання і розвитку. Будьте щасливі, здорові та успішні!

***

Привітання на День кардіолога / листівки УНІАН

Вітаю вас з Вашим професійним святом і дякую за здоров’я, яке ви даруєте оточуючим. У цей день бажаю Вам радості, щастя, великої любові і частинку того величезного здоров’я, яке Ви щедро віддаєте нам!
Джерело: УНІАН і ТСН

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin