Вінниця
19.07.2024
28.12° C
Вгору

Українців попереджають про небезпеку найближчими днями: що відомо

У більшості областей України найближчими днями очікуються небезпечні природні явища. Зокрема, 2-4 липня попереджають про надзвичайний рівень пожежної небезпеки, а 1-3 липня – про можливі підтоплення.

Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

“2-4 липня в Україні (крім західних, Житомирської, 3-4 липня і Вінницької та Київської областей) надзвичайний рівень пожежної небезпеки”, – йдеться у повідомленні.

Мапа пожежної небезпеки в Україні / Фото: Український гідрометеорологічний центр

Окрім того, внаслідок значних дощів у басейнах річок Закарпатської області можливе стрімке підвищення рівнів води на малих водотоках з частковим затопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, через захаращення русел і водовідвідних канав, формування значного місцевого та схилового стоку. В гірських районах можливе сходження локальних невеликих селевих потоків (І рівень небезпеки – жовтий).

“1-2 липня на рiчках басейнiв Сяну та Днiстра (Львiвська, Івано-Франкiвська обл.) очікується підвищення рiвнiв води на 0,2-0,8 м над поточними рівнями, без загрози негативних наслідків. У мiсцях проходження локальних інтенсивних дощів можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку”, – йдеться у повідомленні.

Джерело: ТСН

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin