Вінниця
19.07.2024
28.12° C
Вгору

Шлюб онлайн: у Дії одружилися перші пари

Україна стала першою країною у світі, яка тестує одруження у форматі онлайн. Цими вихідними так побралися перші три пари.

Про це повідомляють у Міністерстві цифрової трансформації.

Одружитися онлайн можна через Дію.

“Подружжям, яке сказало омріяне цифрове «Так», стали активіст, військовий, народний депутат Роман Лозинський і фахівчиня із соціальних і поведінкових комунікацій, викладачка УКУ Світлана Кісільова”, – йдеться у повідомленні.

У Мінцифрі наголошують, що першочергово сервіс створювали для пар, які перебувають на відстані через війну. Щоправда Світлана і Роман вирішили випробувати інновації першими та одружитися в Дії,  хоч і були поруч у день весілля.

На бета-тест сервісу вже зареєструвалися 2 500 пар. У міністерстві кажуть, що тестування минає успішно, і вже скоро одружитися онлайн за кілька кліків зможуть усі українці.

Довідка: Сервіс у Дії розробляється Мінцифрою спільно з Міністерством юстиції України, Державним підприємством “Національні інформаційні системи”, цифровим ДРАЦСом, Державною міграційною службою, АТ “Укрпошта” за підтримки швейцарсько-української програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа. Технічним партнером виступила компанія Сisco, яка в межах підписаного з Мінцифрою меморандуму надала рішення для відеоконференцій Cisco Webex.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin