Вінниця
19.07.2024
28.12° C
Вгору

У Вінниці влаштували армарок молодіжного активізму для юних містян

Сьогодні, 21 червня, у Центральному парку ім. М. Леонтовича відбувся захід, під час якого молодь мала можливість взяти участь у безкоштовних майстеркласах. Учасники спробували свої сили у різних творчих та практичних заняттях.

Крім того, на локаціях громадських організацій та підрозділів муніципалітету учасники ярмарки змогли дізнатися, як долучитися до розвитку молодіжного активізму у Вінниці.

Як розповіла голова Вінницької молодіжної ради Марія Маєвська, такі інтерактиви проводять у місті завдяки партнерам: відділу молодіжної політики ВМР, Вінницькій молодіжній раді та Офісу туризму Вінниці у межах програми UPSHIFT, яку у Вінницькій області реалізує ГО «ВільноОсвіта» за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Бельгії.

«Такий захід організували для молоді, аби вони долучалися до різних активностей та змістовно проводили своє дозвілля. У Вінниці регулярно відбувається чимала кількість активностей та ініціатив, і саме ярмарок молодіжного активізму покликаний на те, щоб молоді люди могли проявити себе і свій потенціал», – каже вона.

Начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак впевнена, що подібні ініціативи розкривають ще більше профорієнтаційних можливостей, щоб якомога більше вінничан відвідували різнопланові заходи.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin