Вінниця
24.07.2024
25.04° C
Вгору

Вінничан та гостей запрошують на цікавий вікенд: подробиці

В останній вікенд червня на “Території SUN” у Вінниці заплановано презентувати концепцію ревіталізації колишнього дитячого санаторію імені М. Коцюбинського та представити пілотні активності в рамках майбутньої її реалізації, як пише ВМР.

Громадсько-культурний захід “SUN Territory” проходитиме в рамках реалізації Стратегії розвитку культури Вінницької МТГ до 2025 року за підтримки програми #EU4Culture, який фінансується Європейським Союзом та реалізовується Goethe-Institut Ukraine.

“Територія SUN” збиратиме у своєму затишному, сповненому сонцем і життя просторі талановитих митців, громадських активістів, мешканців та приїжджих. Програма складатиметься з освітніх та мистецьких активностей, воркшопів, лекцій та акустичних музичних виступів. На відвідувачів чекають:

• лабораторія візуальних практик;

• лекції на тему екології та ревіталізації просторів;

• воркшопи та майстеркласи;

• дерев’яні ігри, ремесла.

Організатори прагнуть показати ресурс для відновлення, який може забезпечити цей простір, через новітні культурні, освітні, екологічні та урбаністичні заходи. Однією з ключових подій стане презентація концепції розвитку та ревіталізації колишнього санаторію ім. М. Коцюбинського для створення мистецької платформи та рекреаційної зони з можливостями активного відпочинку і туризму. Над її створенням працювали фахівці з різних міст України в рамках трьох тематичних резиденцій.

Локація за адресою вул. Синьоводська (колишня Маяковського), 243 буде відкрита для відвідувачів 29 і 30 червня з 12:00 до 20:30. Вхід вільний.

Основна програма та деталі публікуватимуться на сторінках Вінницької міської ради, “Культурний Код.Вінниця” та проєкту “Територія SUN”.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin