Вінниця
19.07.2024
28.99° C
Вгору

Першу на Вінниччині палату Героїв відкрили у Шаргороді

Палату Героїв облаштували у паліативному відділенні Шаргородської міської лікарні.

Як зазначають у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА, це один із тих закладів, який попри усі виклики продовжує розвиватися.

З робочим візитом лікарню відвідала директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації Ольга Задорожна та її заступник з економічних питань Сергій Лавренюк.

Вони проінспектували медичний заклад та поспілкувалися з керівництвом і працівниками лікарні. Зокрема, під час візиту оглянули Палату Героїв. Вона оснащена мультифункціональним ліжком, туалетом, душовою, телевізором та має окремий вхід.

Наразі в ній під цілодобовим наглядом медиків перебуває місцевий мешканець. Це військовий, якому діагностували невиліковну хворобу.

Також в лікарні працює сучасна клініко-діагностична лабораторія. Дослідження проводять за понад ста показниками. А віднедавна тут можна здати аналізи й на гормони.  Для пацієнтів, які мають електронне направлення, послуга безкоштовна. 

Однак, є й те, над чим ще потрібно працювати. У медичному закладі планують налагодити роботу кабінету комп’ютерного томографа. Приміщення для КТ уже готове, а от дороговартісного обладнання ще немає.

Також в одному з корпусів закладу заплановано створення сучасного реабілітаційного відділення.

«Приємно вражена роботою лікарні. Сучасна лабораторія, комфортні умови для пацієнтів і працівників закладу. Є чітке бачення куди потрібно рухатися далі. Вкотре переконуюся, що там де налагоджена комунікація між керівництвом закладу та місцевою владою, там є розвиток закладу. Попереду ще багато роботи, але крок за кроком все вдасться».  – резюмувала Ольга Задорожна.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin