Вінниця
24.07.2024
25.35° C
Вгору

Вінницький планетарій вкотре запрошує на неймовірну феєрію музики та космосу

У неділю, 23 червня, Вінницький планетарій запрошує усіх охочих на неймовірну феєрію живої музики та космосу.
Таке поєднання окриляє та підносить до небес, переконують організатори проєкту, що вже рік вражає своєю неповторною атмосферою. Цього разу на відвідувачів чекають відомі композиції у виконанні Павла Бурського (саксофон) та Юрія Кшивака (скрипка), котрі звучатимуть під куполом зоряного неба. Початок сеансу о 17:00.

Як зазначила ініціаторка проєкту, заступниця директора з фінансово-економічних питань КП ВМР «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади» Валентина Тарасова, такий формат споглядання зоряного неба встиг полюбитися вінничанам і вже має постійних шанувальників.

«Люди ходять на музично-зоряні сеанси із задоволенням. Живе інструментальне звучання у поєднанні зі спогляданням небесних тіл – дарує справжнє задоволення, допомагає розслабитися та розвіятися, зануритись у світ власних відчуттів, відпочити душею. Тобто все те, чого нам сьогодні так не вистачає, – каже Валентина Тарасова. – Тож, завітайте до нашого планетарію 23 червня. Це гарна нагода зробити собі подарунок на Трійцю та Івана Купала. Обіцяємо, буде надзвичайно цікаво».

Довідково Планетарій працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00. Субота – неділя 11:00-19:00. Актуальні програми публікують на сторінці КП ВМР «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади» у фейсбуці https://www.facebook.com/kpvmrpark

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin