Вінниця
24.07.2024
25.14° C
Вгору

Вінницькі гімнастки здобули призові місця на міжнародному турнірі в Італії

З 10 по 18 червня 2024 року в італійському місті Розето-дельї-Абруцці відбувся V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Summer Trophy 2024». Цей престижний захід зібрав близько 400 учасниць з різних країн світу, які продемонстрували свою майстерність та грацію на арені.

Вінницю із честю преставляли 11 талановиток гімнасток та вихованок у міської спортивної школи №1 під керівництвом тренерки Марти Репетацької.

Наші спортсменки показали чудові результати та здобули наступні нагороди:

1 місце: Ніка Гичак, Анастасія Вітюк, Дар’я Солона

2 місце: Каріна Левко, Єлизавета Волошина, Вероніка Гончарук

3 місце: Єлизавета Сандацян

9 місце: Діана Савелова

12 місце: Вероніка Олійник

17 місце: Катерина Наушенко

24 місце: Даніела Комаренко

Директор МДЮСШ № 1 Сергій Таранчук привітав дівчат та їхніх батьків з чудовими результатами: «Черговий старт для наших гімнасток і нові перемоги на міжнародній арені – це великий привід для гордості. Ми бажаємо нашим спортсменкам завжди тримати високий рівень та гідно представляти нашу країну».

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський привітав спортсменів та наставників з тріумфом на міжнародній спортивній арені.

«Вітаємо наших гімнасток з видатними перемогами та бажаємо подальших успіхів у майбутніх змаганнях! Вінничани знову довели, що українські спортсмени здатні досягати великих висот на міжнародній арені», – зазначив Сергій Краєвський.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin