Вінниця
24.07.2024
25.14° C
Вгору

Вінницька міська рада спільно з громадою та Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом підсилила мавіком ще одну військову частину

Днями відбулась чергова передача для бійців, які боронять Україну на східному напрямку. Вінницька міська рада разом з громадою та командою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу відреагувала на запит військової бригади та передала оборонцям квадрокоптер Dji Mavic 3T та світлодіодні ліхтарики.

З військовими зустрілися заступник міського голови Андрій Очеретний та координаторки МКГШ Антоніна Іващук і Тетяна Савельєва. За словами Андрія Очеретного, безпека та оборона – це один з пріоритетів міської влади, на який у бюджеті громади передбачили майже 1 млрд грн, а це третина коштів, які не входять до захищених статей.

Військовослужбовець Рамзес з 2014 року на війні. Воював у добровольчому батальйоні «Айдар», неодноразово був поранений, втім як тільки почалась повномасштабна війна – одразу повернувся на фронт. Він подякував за допомогу місту і зазначив, що важко переоцінити значення такої техніки на передовій:

«Сказати, що він важливий – це нічого не сказати. Квадрокоптер – це “машина”, яка допомагає працювати нашій піхоті та артилеристам, а найголовніше – допомагає вижити. Нічний “Мавік” заводить та виводить піхоту, коригує вогонь по противнику, він допомагає жити нашим людям. Без такої техніки не те що погано, без неї – неможливо», – сказав Рамзес.

Депутатка ВМР та координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Тетяна Савельєва розповіла, що підтримка Збройних Сил України – це одне з пріоритетних завдань для Вінницької громади і з початку повномасштабного вторгнення регулярну підтримку отримують 36 військових формувань. Бійці цієї частини отримали допомогу вже втретє.

«Квадрокоптер з тепловізором – незамінна річ на фронті, він поїде на східний напрямок, де тривають важкі бої з російськими окупантами. Така техніка – це розхідний матеріал, може прожити день, а може тиждень. Втім найважливіше – що функціонал “мавіків” допомагає зберегти безцінні життя наших бійців. Ми на постійній основі підсилюємо Захисників та Захисниць різними видами технічної допомоги, щоб вони впевнено себе почували та знали, що про них пам’ятають і дбають», – сказала Тетяна Савельєва.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022-го року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії (силам оборони України). Очолює штаб Володимир Гройсман.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin