Вінниця
24.07.2024
25.04° C
Вгору

З 17 червня іноземці в Польщі повинні мати польські водійські права: що зміниться до водіїв та пасажирів

Відсьогодні усі іноземці, які надають послуги з перевезення пасажирів у Польщі, повинні будуть мати польські водійські права. Про це повідомляє in Poland.

Поправка до Закону вводить обов’язок мати польські водійські права для всіх водіїв, які будуть здійснювати платні пасажирські перевезення в Польщі. Це вплине на людей, які надають послуги через мобільні додатки. Згідно з новими правилами, всі водії з країн, що не входять до Європейського Союзу або ЄАВТ (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія та Швейцарія), повинні будуть складати теоретичний іспит з водіння у Польщі.

Водіям-іноземцям доведеться створити профіль кандидата у водії та скласти теоретичний іспит з польської мови, що може бути однією з найбільших труднощів через мовний бар’єр.

Нові вимоги ускладнять роботу багатьох іноземців, які надають у Польщі послуги з пасажирських перевезень: тепер їм доведеться отримати польські водійські права або звільнитися з роботи. Іноземні водії з-за меж ЄС та ЄАВТ повинні будуть складати теоретичний іспит з водіння. Іспит повинні будуть складати ті іноземці, які перебувають у Польщі понад 185 днів.

Експерти вважають, що без роботи можуть залишитися до 30% іноземних водіїв. Нестача водіїв також вплине на доступність транспортних послуг у Польщі: підвищення вартості проїзду та збільшення часу очікування транспорту неминуче.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin