Вінниця
24.07.2024
25.04° C
Вгору

Сьогодні графіки відключень діють з 8 до 23

Через масовані російські атаки застосовуються обмеження споживачів — сьогодні застосування графіків погодинних відключень електроенергії заплановано з 8:00 до 23:00. рф завдала удару по одній з високовольтних підстанцій у східному регіоні, через це сталися перебої в русі поїздів.

Про це повідомляє Міненерго станом на ранок 15 червня.

“Сьогодні застосування графіків погодинних відключень заплановано з 8:00 до 23:00. Відключень не передбачено для підприємств критичної інфраструктури, а також підприємств, які імпортують 80% електроенергії для своїх потреб відповідно до урядової постанови”, — йдеться у повідомленні.

Сьогодні вранці Україна на запит Польщі отримувала надлишки електроенергії з енергосистеми цієї країни.

  • Військо рф завдало удару по одній з високовольтних підстанцій у східному регіоні. В результаті були знеструмлення побутових споживачів, а також сталися перебої в русі поїздів. Споживачів частково заживлено, тривають відновлювальні роботи.
  • У Чернігівській області росіяни обстріляли повітряну лінію обленерго. Внаслідок цього було одномоментно знеструмлено 1765 абонентів у 12 населених пунктах.
  • У Кіровоградській області з технічних причин відключалась повітряна лінія обленерго, знеструмлювалися побутові споживачі. Всіх заживлено. Причина з’ясовується.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 35 606 МВт*год. Експорту не передбачається.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin