«Вільна українська»: відкрито додатковий набір на вільні місця безкоштовних офлайн-курсів української мови. Долучитися до навчальних груп запрошують усіх охочих мешканців Вінницької громади

Як зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко, 9 червня завершилась реєстрація на курси для внутрішньо переміщених осіб.

«Наразі маємо ще певну кількість резервних місць, тому запрошуємо доєднатися до навчальних груп як ВПО, так і вінничан та вінничанок, які теж бажають удосконалити знання солов’їної», – повідомила вона.

Зареєструватись на курси на конкретній локації можна за покликаннями нижче. Кількість місць обмежена.

• Центральна міська бібліотека імені Бевза (вул. Хмельницьке шосе, 4): https://forms.gle/6DGSP6BX9HcfrQJR6 (заняття – з вівторка по п’ятницю, з 17:30 по 18:50);

• Бібліотека-філія № 1 (просп. Коцюбинського, 49): https://forms.gle/TEbakqiPvB2E32XX7 (заняття – з понеділка по четвер, з 17:30 по 18:50);

• Центральна бібліотека для дітей та юнацтва (проспект Космонавтів, 63): https://forms.gle/e4CYtRDmf6kabmAm7 (заняття – з вівторка по п’ятницю, з 17:30 по 18:50).

Проєкт у 2024 році реалізується Вінницькою міською радою у партнерстві з ГО «ВІСЬ».

Нагадаємо, цьогоріч «Вільну українську» влаштують на базі міських бібліотек. Для цього будуть діяти три навчальні групи. Курс для кожної групи розрахований на три тижні та передбачає 12 занять.

Навчання розпочнеться, як тільки набереться потрібна кількість охочих. Запрошення на перше заняття зареєстрованим учасникам і учасницям надійде електронною поштою.

Реєстрацію припинять за умови максимального наповнення груп.

Джерело: ВМР