Вінниця
24.06.2024
14.4° C
Вгору

У місті-партнері Вінниці Мюнстері провели захід на знак солідарності та дружби

Нещодавно у місті-партнері Вінниці німецькому місті Мюнстер учні восьми шкіл вирушили до міської ратуші на велосипедах, прикрашених європейськими прапорами, повітряними кулями та символами миру.

Цей захід, що відбувся в межах святкування Дня Європи, був покликаний продемонструвати важливість солідарності та дружби у сучасному світі.

У велосипедних кошиках учасники акції везли власноруч виготовлені вітальні листівки з побажаннями миру для всіх міст-побратимів Мюнстера. Кожна – німецькою та мовою країни, якій адресується.

Деякі з листівок зачитали у Залі миру, де школярів привітала бургомістерка Мюнстера Ангела Штьолер. У своїй промові вона закликала школярів, які вперше братимуть участь у виборах, використати своє право голосу для зміцнення демократії в Європі.

Для довідки:

«Вершники миру 2024» – це кампанія, організована з ініціативи європейських шкіл Мюнстера. Це важливий знак взаємодії, солідарності та дружби, особливо в наші неспокійні часи. Водночас цей проєкт слугує нагадуванням про майбутні вибори до Європейського парламенту.

Сам вершник миру, якого можна побачити на листівка, є символом Вестфальського миру, який підписали у 1648 році, що також поставило крапку у Тридцятирічній війні.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin