Вінниця
19.05.2024
19.06° C
Вгору

Колектив Муніципальної варти Вінниці передав для військових авто

Днями працівники комунального підприємства «Муніципальна варта» організували передачу позашляховика Nissan Navara для бійців 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, пише ВМР.

«Ми живемо у дуже важкі часи, але не зупиняємось підтримувати наших військових ні на мить. Днями відбулася передача чергового автомобіля Nissan Navara, придбаного за кошти колективу нашого комунального підприємства. Позашляховик призначений для військовослужбовців 59-ї окремої мотопіхотної бригади, який допоможе виконувати їм ще ефективніше різні бойові завдання», – розповів Віталій Чигур, начальник КП «Муніципальна варта».

З цією військовою бригадою колектив Муніципальної варти має тісний зв’язок, адже чимало працівників зараз несуть службу саме в її лавах. Під час передачі працівники комунального підприємства висловили щиру надію на те, що авто збереже не одне життя українських Захисників та Захисниць на фронті. Військові, які були присутні під час передачі, подякували за таку підтримку і зазначили, що перебуваючи на полі бою будь-яка техніка може зіграти важливу роль, тим паче – автомобіль, який може їхати по бездоріжжю і швидко доправити в пункт призначення.

…А перш ніж передати позашляховик бійцям, над автівкою працювали автомайстри.

«Вдячні нашим друзям зі СТО ФОП “Олександр Кравець” за їхній внесок у цей акт доброчинності. Їхні професійні послуги з ремонту автомобіля відіграли вирішальну роль у можливості передачі цього транспортного засобу. Саме такі вчинки стають яскравим прикладом тісної співпраці між цивільною та військовою сферами, спрямованої на загальне благо та убезпечення громадян. Відданість і взаємопідтримка в такі складні часи є важливим фактором для ефективного функціонування військових підрозділів та забезпечення безпеки населення», – додав Віталій Чигур.

Варто зауважити, що співробітники комунального підприємства регулярно беруть участь в благодійних зборах, присвячених підтримці української армії. Спільними зусиллями вони не лише відправляли на фронт автівки, а й ремонтували транспортні засоби, призначені для військових.

Нагадаємо, цьогоріч із бюджету Вінницької громади на ключовий пріоритет «безпека та оборона» скеровано близько 1 мільярда гривень. А Вінниця, згідно із дослідженням ГО «Громадський контроль», є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin