Вінничанам розповіли про особливості роботи та доступні послуги у відділенні Прозорого офісу «Замостя»
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-5.jpg)
Відділення знаходиться за адресою: вул. Замостянська, 7, повідомляє ВМР.
Містян тут приймають адміністратори ЦНАПу, спеціалісти Пенсійного фонду, управління у справах національностей та релігії ОДА, департаменту соцполітики ВМР, служби у справах дітей ВМР, відділу держреєстрації актів цивільного стану у Вінницькому районі тощо.
Тут облаштована сучасна церемоніальна зала, в якій можна провести урочисту весільну церемонію.
Також у відділенні вінничани можуть отримати консультацію працівників енергопостачального підприємства «Енера».
А у фахівців нещодавно відкритого Муніципального рекрутингового центру, який також діє на базі відділення, можна дізнатися інформацію з питань проходження військової служби, навчання військових спеціальностей тощо.
Ветерани війни та члени їх родин можуть отримати консультацію помічників ветеранів, які працюють за графіком роботи офісу, та замовити необхідні послуги у першочерговому порядку.
Загалом серед послуг, які можна отримати у відділенні «Замостя», наступні:
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
Деталі та запис: понеділок, вівторок, четвер та п’ятницю з 08:30 до 17:00, в середу з 08:30 до 20:00 та у суботу з 09:00 до 15:00 за номерами телефонів: (0432) 65-50-50, (067) 000-266-1, (073) 000-266-1.
Коментарі у Facebook