Вінниця
21.04.2024
5.52° C
Вгору

У Вінниці ремонтують контейнерний майданчик на 15 баків

Комунальники виконують капітальний ремонт контейнерного майданчика біля багатоквартирного будинку на вулиці Київська, 110.

Це буде досить великий майданчик, який використовуватимуть мешканці низки будинків, розташованих не лише на вулиці Київській, а й прилеглої Станіславського та інших.

«В цьому мікрорайоні досить щільна житлова забудова, тож цей майданчик буде свого роду опорним для нього. Це буде критий майданчик з роздільним збором сміття. Майданчики такого типу більш екологічні та заохочують вінничан сортувати відходи. Завдяки накриттю – в контейнери не потрапляють опади, а сміття не роздуватиметься вітром та не розноситиметься тваринами», – зазначає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

Контейнерні майданчики такого типу почали встановлювати в обласному центрі з 2019 року. Такі майданчики мають низку переваг та дозволяють підтримувати належний санітарний стан та естетичний вигляд прилеглої території.

Проектом передбачається облаштування 15 сміттєзбірників, які закриватимуться хвіртками, а також одного контейнеру для суміші, яка знадобиться для посипки пішохідних доріжок та проїздів під час ожеледиці. Роботи виконують на прохання мешканців, які попросили покращити місце збору відходів. Фінансування робіт відбувається коштом міського бюджету.

Загалом, цьогоріч у місті передбачене облаштування трьох майданчиків для збору твердих побутових відходів. Роботи на одному об’єкті, на вулиці Соборній, 22, – уже завершили.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin