Вінниця
14.06.2024
13.5° C
Вгору

Сергій Моргунов: кожен має працювати в межах своїх компетенцій та можливостей

Нещодавно в місті Вінниця відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке було проведене при голові обласної Ради. Участь у заході взяли представники місцевої та обласної влади, а також голови районних рад, сільських, селищних та міських громад з метою обговорення ряду важливих питань. Цю інформацію оприлюднив Сергій Моргунов у своєму телеграм-каналі та на сторінці у Facebook.

Він підкреслив, що такі зустрічі проводяться регулярно між усіма рівнями влади з метою координації роботи, зокрема, у напрямку забезпечення потреб у силі безпеки та оборони.

«Кожен має працювати в межах своїх компетенцій та можливостей. А щоб таких можливостей ставало більше – необхідно підтримувати і розвивати економічний сектор. Це ще один напрям нашої спільної роботи. Тут допоміжними будуть контакти із нашими європейськими партнерами, – сказав Сергій Моргунов. – Вінниця активно працює в цьому напрямку. І під час спілкування із європейськими колегами минулого тижня у Бельгії – побачив їхнє прагнення до налагодження горизонтальних зв’язків із нашими громадами. Серед іншого, західні колеги можуть надати якісну експертизу у формуванні стратегії розвитку громади, яка буде адаптована до вимог ЄС».

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin