Вінниця
14.06.2024
14.47° C
Вгору

Родина загиблого військового прихистила собаку з Вінницького муніципального притулку

Війна розділила життя вінницької родини на до та після.

Із загибеллю сина кожний її день був наповнений скорботою та пошуком нових сенсів.

Таким рятівним колом для подружжя виявилася собачка Ася, яку вирішили забрати з Вінницького муніципального притулку для тварин. Маленька, з великими очима та лагідним поглядом – вона стала не лише компаньйоном, а й символом надії для сім’ї. До речі, з грецької «Ася» перекладається як відроджена.

Ця історія саме про початок нового для усіх її героїв.

Як розповіли у Вінницькому муніципальному притулку для тварин, Ася потрапила до закладу під час чергового вилову безпритульних хвостанів.

«Наші працівники маленьку красуню забрали із закинутої будівлі. Ми провели для неї всі санітарні процедури та розпочали пошуки нових господарів. Це тривало досить довго, втім одного дня, до притулку завітали чоловік та жінка. Вони втратили у російсько-українській війні найдорожче – сина», – говорить адміністраторка Муніципального притулку для тварин Оксана Коробова.

Вона зазначила, що батьки Захисника України приїздили до притулку двічі й відразу, побачивши Асю, вирішили її забрати до себе додому. Підготували умови та вже через тиждень приїхали за своєю улюбленицею.

«Історія Асі нагадує нам про величезну силу любові та відновлення життя після великої втрати. І хоча слова можуть бути недостатніми, аби передати всю глибину цієї історії, але вона залишиться прикладом того, як навіть у найтемніший час може з’явитися світло, що вносить надію та любов у серця людей. Ася відтепер завжди зі своїми новими господарями, і щодня дарує їм радість та втіху у буденних справах», – підкреслює адміністраторка закладу.

Начальник Вінницького муніципального притулку для тварин Леонід Зелінський зазначив, що у закладі створені належні умови, виконують медичні процедури хвастанням, забезпечують їх належне харчування, але усім потрібна дбайлива та любляча родина.

Тому щоб ближче познайомитися із тваринами та обрати собі вірного друга, навідайтесь до Вінницького муніципального притулку за адресою: вул. Гонти 26-Е.

Номер телефону для довідок: 067-383-83-77, фейсбук-сторінка закладу.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin