Вінниця
19.05.2024
18.91° C
Вгору

Проєкт StopCrime: повідомте про контент із сексуальним насильством над дітьми

Вінничанам повідомляють, що коли Ви побачили в мережі фото чи відео, на якому зображено сексуальне насилля над дитиною, можете розповісти про це онлайн, публічно або конфіденційно.

Департамент кіберполіції та ВГО «Магнолія» запустили проєкт StopCrime. Ініціатива покликана запобігти випадкам сексуальних злочинів над дітьми.

В межах проєкту кожен зможе анонімно або публічно повідомити про підозрілий контент, надіславши посилання на нього. Повідомити про можливий сексуальний злочин над дітьми в інтернеті можна за посиланням: https://stopcrime.ua/net-crime

Далі громадська організація «Магнолія» збере та проаналізує інформацію й передасть її до Департаменту кіберполіції та в Інтерпол.

«Запуск StopCrime – це важливий крок для захисту дітей та формування безпечного кіберпростору. На цьому порталі люди можуть залишити повідомлення про факти сексуального насильства над дітьми в інтернеті та дізнатися більше про онлайн-безпеку. Підтверджена інформація невідкладно надходитиме до правоохоронців для проведення розслідування та викриття зловмисників», – зазначив начальник Департаменту кіберполіції Юрій Виходець.

Проєкт StopCrime створено громадською організацією «Магнолія» за підтримки Міністерство цифрової трансформації України, Дія.Освіта та Департаменту кіберполіції Національної поліції України для протидії насильству щодо дитини та сприяння розслідуванню таких злочинів.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin