Вінниця
19.05.2024
18.91° C
Вгору

Вінницька міська бібліотека перемогла в проєкті «Книжкові гранти»: подробиці

Вінницька центральна міська бібліотека імені І. Бевза стала переможцем третього туру проєкту «Книжкові гранти» і отримала сучасні українські книги на суму 30 000 грн, пише ВМР.

Основна мета цієї міжнародної ініціативи – забезпечити можливості отримати благодійну допомогу у вигляді літератури для найактивніших бібліотек України.

Організаторами проєкту «Книжкові гранти» є Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, яка впроваджує його у партнерстві з Благодійним фондом «Бібліотечна Країна» та Благодійним фондом громади Харкова «Толока» за фінансової підтримки письменників і книготорговців Helping Ukrainian Books and Booksellers (Каролін Форче, Мітчелл Каплан, Крістофер Меррілл, Аскольд Мельничук і Джейн Анру) та Біржової спілки німецьких видавців (Börsenverein des Deutschen Buchhandels).

Як розповіла заступниця директора з організаційно-методичної та інформаційно-бібліографічної роботи ЗК «Вінницька міська централізована бібліотечна система» Олеся Шевчук, грантову заявку було заповнено торік і на сьогодні вже відбулося три тури конкурсної програми.

«Попри велику конкуренцію нашу бібліотеку було відібрано як одну із переможців на отримання книжкового гранту, еквівалентного сумі 30 тисяч гривень», – каже Олеся Шевчук.

Вона зазначила, що сьогодні такі ініціативи є вкрай важливими для українських книгозбірень, адже завдяки міжнародним партнерам та наданим коштам не лише бібліотеки отримали книжки, а й видавців та постачальників фінансово підтримали у сучасних умовах, коли наша держава бореться з агресією росії.

Отож, за результатами конкурсу були відібрані 38 публічних бібліотек України з 975 поданих заяв, які отримали книжки українських видавців 2021–2023 років видання.

«Ми одержали літературу різних жанрів. Усі вони мають оригінальну наліпку, на якій зазначено, що книги отримано за фінансової підтримки американських та німецьких благодійників. Після технічної обробки видань запрошуємо користувачів нашої бібліотеки насолодитися літературними новинками. Щиро дякуємо організаторам за чудові книги й за можливість поповнити фонди сучасними виданнями у непростий для країни час!» – підкреслила Олеся Шевчук.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin