Зрізати пагони винограду треба за певною схемою. Завдяки правильному обрізанню залежить наскільки якісно та рясно вродить виноград.

Чому треба обрізати виноград

Видаляння пагонів є необхідним для рослини. Насамперед виноград треба звільнити від зайвих пагонів, видалити сухі та хворі лози. Також обрізка підвищує врожайність та покращує смак винограду.

Коли обрізати виноград

Найкраще обрізати виноград у березні, для північних регіонів – у квітні. Та в будь-якому випадку треба орієнтуватися на погоду. Якщо температура повітря прогрілася до + 5 градусів, то можете братися до дій.

Не затягуйте з обрізанням, оскільки після того, як почнеться сокорух, рани після обрізки будуть гірше гоїтися, а то й взагалі можна втратити урожай. Важливо обрізати рослину заточеним стерильним секатором. Товті стебла обрізайте гострим ножем або гілкорізом. Користуватися пилкою не можна.

Як обрізати виноград

Обрізання залежить від віку. У перші три роки треба обрізати майже всі гілки винограду та залишити лише 2 чи 3 найміцніших пагони, які обрізають до 2-х здорових бруньок.

Після четвертого року та й всі наступні з куща винограду треба обрізати хворі, висохлі та пошкоджені гілки. Міцну та здорову лозу треба залишати товщиною не менше, ніж 5 міліметрів. Довгі пагони підв’яжіть в горизонтальному положенні.