Вінниця
19.05.2024
18.91° C
Вгору

Не допустити забруднення: у Вінниці перевіряють водні об’єкти

Кожного року у Вінницькій громаді проводять традиційну перевірку стану водних об’єктів, щоб не допустити їх забруднення.

Такі заходи діють в межах Програми охорони навколишнього природного середовища ВМТГ на 2021-2025 роки.

У робочій групі, яка перевіряє річки, струмки та ставки, входять працівники Вінницької міської ради, комунальних підприємств, представники старостинських округів та профільних служб.

Начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур розповідає, що під час обстежень перевіряють об’єкти загального користування, а також вигрібні ями на території приватних домоволодінь, адже у попередніх роках фіксували випадки неналежного облаштування вигребів та, відповідно, засмічення річок і струмків.

«Такі перевірки у нашій громаді тривають вже кілька років поспіль. Наше завдання – зробити все можливе, щоб водні об’єкти не засмічувалися і природнє середовище залишалося екологічно чистим. Це важливо для здоров’я людей, які проживають у громаді. Інформацію про злісних правопорушників передаємо у правоохоронні органи», – повідомив Віталій Чигур.

Моніторять стан водойм не лише у Вінниці, а й на приєднаних територіях.

Віталій Чигур також нагадав, що містянам, які скидають стічні води у водойми та неналежно облаштовують вигрібні ями, загрожує штраф за порушення Правил благоустрою. Його розмір сягає від 340 до 1 360 грн для громадян та від 850 до 1 700 грн для суб’єктів підприємницької діяльності.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin