Вінниця
12.04.2024
17.02° C
Вгору

Тарифи на електроенергію зростатимуть у два етапи: скільки платитимуть українці?

У Міненерго активно розглядають питання щодо підняття тарифів на електроенергію для побутових споживачів.  Очікується, що тарифи на електроенергію піднімуть в середньому до 3,5-4 грн.

Про це повідомив очільник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко.

“Була пропозиція це зробити ще восени минулого року, але політично було прийнято рішення. На сьогодні питання розглядається. Можливо, навіть за 2024 рік підняття тарифів на електроенергію буде проведено двічі. Перший етап – 1 травня чи 1 червня, тарифи на електроенергію піднімуть в середньому до 3,5-4 грн”, – сказав він.

Він також нагадав, що також минулого року в НАК “Нафтогазі” і Міненерго розглядалося питання щодо підняття тарифу на газ. 

“Я не стверджую, що на 100% це буде прийнято, але я знаю, що вивчається питання підняття на 1-1,5 грн. Сьогодні ми з вами платимо 7,96 грн за газ, який відпускає “Нафтогаз”, а розглядалося питання 9-9,5 грн. Якщо вартість електроенергії для побутових споживачів зросте від 1 травня або 1 червня, це автоматично підніме вартість обслуговування багатоквартирного будинку в середньому на 10-15%. А якщо вартість газу зросте, це автоматично підніме тарифи на теплопостачання і на гарячу воду”, – пояснив він.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin