Вінниця
12.04.2024
18.02° C
Вгору

Підтримка обороноздатності: майже 50 млн гривень виділено минулоріч зі спецфонду Вінниці

Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку ЗСУ. Про це сьогодні під час засідання Виконкому повідомив директор департаменту економіки ВМР Максим Мартьянов. Чиновник посилається на результати дослідження ГО «Громадський контроль».

Сьогодні, 23 лютого, під час чергового засідання сесії Вінницької міської ради, прозвітували про надходження та використання коштів фонду за попередній рік.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зауважив, що безпека та оборона залишаються основними пріоритетами Вінницької міської ради. Тому дуже важливо об’єднуватися, щоб рятувати життя українських військовослужбовців, які обороняють Україну від навали російських окупантів.

“В минулому році ми створили цільовий фонд підтримки ЗСУ. 35 безпілотних авіаційних комплексів та 140 тепловізорів вдалося закупити для наших військових за кошти, які закумулювали з різних джерел у муніципальному Фонді підтримки ЗСУ. Важливо, що це обладнання вже у хлопців та дівчат на передовій, допомагає нищити ворога, – сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов. – Ми намагаємося акумулювати кошти з різних джерел для підтримки Сил Оборони. І ця допомога лише зростає. Якщо торік з бюджету громади спрямували на безпеку та оборону понад 550 млн грн, то цього року на пріоритет безпека та оборона заклали майже 1 млрд грн. До речі, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку ЗСУ”.

Основним завданням Фонду стало акумулювання коштів, які надходять з різних джерел, серед яких і фонд соціально-економічного розвитку та донати від інших резидентів України. З накопичених грошей левову частку, майже 50 млн грн, направили на придбання тепловізійних монокулярів та безпілотних авіаційних комплексів розвідувального та ударного типу. Вся техніка вже передана військовослужбовцям і успішно використовується на фронті проти російського ворога.

Станом на початок цього року Фондом закумульовано 20,1 млн грн.

Нагадаємо, що кожен охочий має можливість внести довільну суму на підтримку ЗСУ. Для цього можна перейти в сервіс “Швидко сплатити” за посиланням або відсканувати QR-код в додатку Приват24.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin