Вінниця
14.04.2024
21.95° C
Вгору

Два автобуси для приєднаних територій Вінницької міської територіальної громади

У найближчому майбутньому жителі Писарівки та Малих Крушлинців, що приєдналися до Вінниці, матимуть можливість скористатися сучасними та зручними шкільними автобусами.  22 лютого Вінницька громада забезпечила отримання шкільного транспорту завдяки 50% співфінансуванню з міського бюджету на закупівлю автобусів за кошти освітньої державної субвенції.

Як розповіла заступниця міського голови Галина Якубович, важливо, що ці автобуси, є повністю інклюзивними: вони низькопідлогові та пристосовані під потреби людей з інвалідністю.

«Тобто діткам для зручності і, звичайно, для того, щоб батьки розуміли, що їхні діти будуть безпечно доставлені до школи», – сказала Галина Якубович.

Уже невдовзі ці автобуси пройдуть реєстрацію, а у штат освітнього закладу буде додано посаду водія. Опісля цього шкільний транспорт зможе вийти на маршрути.

Як додала директорка департаменту освіти Оксана Яценко, потреба у підвезенні дітей до освітніх закладів на приєднаних територіях справді є. Тому нові автобуси полегшать та суттєво прискорять цей процес.

«Нові автобуси допоможуть покращити транспортне сполучення, забезпечивши школярів зручним та доступним способом пересування», – підсумувала директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin