Вінниця
20.04.2024
2.63° C
Вгору

Вінницька лікарня отримала спеціальне обладнання для реабілітації

15 лютого медичний заклад у місті збагатився спеціальною системою підвісної терапії для реабілітації, яку доставила з Німеччини вінничанка Ольга Штромбергер.

«Ми були на зв’язку з Олею, адже вона хотіла придбати саме те, що зможе допомагати безпосередньо нашим військовим. І ця підвісна система – дійсно необхідне обладнання, яка допоможе швидше відновлюватися нашим пораненим Захисникам та Захисницям», – говорить заступниця міського голови Галина Якубович.

Останні 18 років жінка проживає у невеличкому містечку Гревен. Щоб закупити спеціальне реабілітаційне обладнання, разом з іншими небайдужими вона організувала благодійний ярмарок. Під час заходу співали українські пісні, пригощали відвідувачів українськими національними стравами. Так вдалося зібрати кошти на систему підвісної терапії Redcord Workstation III professional.

«Вінниця є містом-партнером Мюнстера. Моє містечко Гревен знаходиться неподалік Мюнстера. І яке місто не візьми – всюди є активна українська громада, яка весь час щось робить. Нам було також важливо згуртувати людей, які приїхали до Німеччини, – розповідає Ольга Штромбергер. – Ми контактували із міською владою, зокрема заступницею міського голови Галиною Якубович. Зрозуміли, чим можемо допомогти. Домовилися, що купимо тренажер для реабілітації. І коли вже влаштовували благодійний ярмарок, то німці точно знали, на що віддають свої кошти».

Нині у цьому міському медичному закладі проходить реабілітацію майже 40 військових і цивільних пацієнтів. Профільне відділення створили понад рік тому, адже побачили необхідність у збільшенні кількості місць, де б пацієнти змогли отримувати необхідну медичну допомогу.

«Напрямок реабілітації сьогодні є надзвичайно затребуваним. Відділення має 40 ліжок на сьогоднішній ранок має 38 пацієнтів. Тому відділення реабілітації буде й надалі розвиватися і оснащуватися новими ефективними апаратами та методиками для відновлення здоров’я людей», – говорить директор міського департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.

Нагадаємо, раніше місто-партнер Мюнстер передало для реабілітаційного відділення міської лікарні сучасні тренажери та інші засоби для реабілітації.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin