Вінниця
14.04.2024
21.66° C
Вгору

Проєкт «Валізка з книжками» підніс Вінницькій бібліотеці сучасну літературу в подарунок

22 книги українських та іноземних авторів, артматеріали, розмальовки та сенсорні іграшки. Вінницька міська центральна бібліотека для дітей та юнацтва отримала сучасну літературу в межах проєкту «Валізка з книжками», до участі в якому заклад відібрали з-поміж 4,5 тисячі бібліотек та читацьких ініціатив.
Як розповіла заступниця директора по роботі з дітьми у закладі культури «Вінницька міська централізована бібліотечна система» Ірина Єліна, вінницька книгозбірня брала участь у проєкті «Валізка з книжками» та ввійшла до переліку закладів, які отримали такі подарунки. Це проєкт Культурного інституту Німеччини Goethe-Institut Ukraine створений для популяризації читання серед дітей.

Окрім валізки, книгозбірня отримала 22 сучасні книги українських та іноземних авторів. Також у валізці є ще артматеріали, розмальовки, сенсорні іграшки. А також брошура з порадами психологині Світлани Ройз та психотерапевта Удо Бера щодо роботи з дітьми, які пережили досвід війни.

«”Валізка” містить добірку сучасних книг, які допоможуть дітям керувати своїми емоціями, та обговорювати те, що їх турбує. Це видання про навколишній світ, родину, суперсили, друзів і життя, яке триває під час війни, та й про війну. Серед цих книг діти різного віку зможуть знайти щось, що припаде їм до душі. З кожною книжкою в бібліотеці можна буде проводити додаткові активності. Сьогодні ми, дорослі, маємо вміти підтримувати та роз’яснювати малечі складні речі простою мовою, тому така матеріальна база підсилить нас бібліотекарів, батьків, вчителів, вихователів», – говорить Ірина Єліна.

Вона додала, що отримані ресурси будуть використовувати на тематичних заходах, літературних годинах, артмайстернях тощо. І вже найближчим часом книги стануть доступні для ознайомлення у Вінницькій міській центральній бібліотеці для дітей та юнацтва за адресою: проспект Космонавтів, 63.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin