Вінниця
03.03.2024
7.61° C
Вгору

Колектив департаменту соціальної політики міської ради та соціальних структур міста зібрав кошти на Starlink для 14-ї штурмової бригади «Червона калина»

Колектив департаменту соціальної політики міської ради та соціальних структур міста – це ті, хто щоденно взаємодіє з військовими, ветеранами та членами їхніх родин. Вони не лише бачать їхні обличчя та очі, але й щиро переживають їхні проблеми. Таким чином, не дивно, що всі працівники департаменту соціальної політики, Вінницького міського центру соціальних служб та Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування роблять все можливе, щоб допомогти військовим.

Нещодавно колектив організував збір на допомогу військовим – справа майже звична для кожного українця. Спільними зусиллями вдалося зібрати суму, яку витратили на допомогу військовим. Більшу частину – на закупівлю обладнання для підрозділу, де служив колега. А 30 тисяч спрямували на закупівлю супутникового модема Starlink для 14-ї штурмової бригади «Червона калина».

Збір побачили в соцмережах, на фейсбук-сторінці Марини Багулової – дружини загиблого військового, лейтенанта Багулова Сергія Миколайовича. Чоловік мав 23 роки військового стажу, служив на фронті з 2014 року. На початку повномасштабного вторгнення захищав Київ і Київську область, згодом відправився на схід. Життя воїна зупинилося поблизу Білогорівки у жовтні 2022 року.

Як розповідає пані Марина, збір на Starlink відкрила її кума – вона теж військова, а її чоловік служить у складі 14-ї штурмової бригади на Запоріжжі. По позиціях дуже часто «прилітає». Нещодавно, наприклад, ворогами було знищено два модеми. Тож Starlink був конче необхідний військовим, і ця потреба була термінова.

«Збір відкрили ввечері. На ранок подзвонила директорка департаменту соцполітики, Валентина Романівна Войткова, і запропонувала закрити збір – кошти на це зібрали працівники департаменту та соцструктур. За це ми їм дуже вдячні. У той же день замовили модем для військових», – розповідає Марина Багулова.

Тож Starlink, куплений зусиллями колективу департаменту соцполітики, підсилив 14-у штурмову бригаду «Червона калина», де служив чоловік пані Марини.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin